Uncategorized

Coffee Drink Recipes From Around the World

Coffee Drink Recipes From Around the World

Kawa jest drugim najbardziej rozpowszechnionym towarem w dzisiejszym rynku, tuż za naftowej. Napój ten stał się tak powszechnie stosowane, że wiele kawy pochodną napoje były produkowane i spożywane przez wiele lat. Poniżej przedstawiamy kilka rozpowszechnione receptury napoju kawy.

Pierwszy napój będzie, oczywiście, być kawa. Uprawiane na całym świecie, ale szczególnie w Etiopii, na Bliskim Wschodzie, Kolumbii i Brazylii, nasiona kawy są wydobywane, suszone, a następnie palone. Sposób przygotowania jest złożony, ale przepis napój kawowy z kawy jest prosta. Kawy, składający się z kofeiną i rozmaitych olejów rodzimych danym środowisku, w którym ziarna są zbierane

Jeden napój kawowy, zwany Ca Phe Sua, umiłowani w Wietnamie jest w dwóch odmianach Ca Phe Sua Da (kawa, mleko i lód) i Ca Phe Sua Nong (kawa, mleko gorąco). Kawa napój przepis na pierwszy składa się z prostego procesu mieszania ciemne French Roast z kwartału na pół procenta mleka skondensowanego i leje, przez mały filtr kroplówki, na lodzie. Kawa napój przepis na sekundę jest podobna, ale lód jest wstrzymana, pozostawiając tylko hot Ca Phe Sua.

Znany i powszechnie spożywane espresso, wymyślony i wyprodukowany we Włoszech i powszechnie stosowane w całej Europie, posiada szeroką gamę napoju kawy receptur. Tylko kilka z nich zostały opisane tutaj.

Formalne włoskiego espresso jest tworzony przez wymuszanie umiarkowanie ciepłej wody przez wysokiego ciśnienia (dziewięć do dziesięciu atmosfer lub słupki) do bardzo drobno zmielonej kawy stworzyć napój grubsze konsystencję niż zwykła kawa i składa się z różnych olejów roślinnych , białka, cukry i czerwonawo-brązowy pianka nazywa Crema.

Espresso ma bardzo mało wody. Kawa przepis na napój Caffe Americano (amerykański kawy), amerykańskiej wersji Espresso, ma wyższy stopień wody i jest podobny do mody kroplówka-zaparzania.

Kawa napój przepis na Latte (włoskiego dla mleka) jest prosta: Caf Latte, czyli kawa, mleko, składa się z jednej trzeciej do kawy i dwie trzecie spienione mleko, przelewa się jednocześnie na każdej stronie kubek do picia. CAF Lattes zazwyczaj pianki unoszące się na górze.

Przedmiotem Frappaccino jest powszechnie znany napój sprzedawany przez sieć Starbucks kawy. Ta receptura napoju kawy jest następujący: jedną część wagową rozpuszczalnej kawy miesza się z wodą, która z kolei miesza się z jednej części zastrzeżonego cieczy składającej się z mleka, cukru i substancji karmelowej aromatyzującego i ewentualnie z lodem. Frappaccino ma konsystencję Milkshake, intensywny smak kawy i jest chłodzone przed wypiciem.

Wszystkie te i wiele innych receptury napoju kawy są dostępne w sieci lub w różnych książkach receptury. Dla tych, którzy lubią kawę, te receptury napoju kawy pozostawi usta podlewania!

Mmm, kawa! To powinno otrzymać Burnin ognia!

Advertisements