Uncategorized

How to Make a Delicious Blueberry Sheet Coffee Cake

How to Make a Delicious Blueberry Sheet Coffee Cake

Czy jest coś lepszego niż dobry filiżankę kawy i kawałek ciasta? Lub gorącej czekolady, ulubionej herbaty lub innego gorącego napoju z czymś słodkim? Jak o filiżankę kawy lub innego ulubionego napoju gorącego z plasterka smaczne Sheet Blueberry Cake kawy? To ciasto jest z drożdży czyni go nieco inaczej niż zwykłe ciasto do kawy. Jesteś pewny, aby uzyskać entuzjastyczne opinie na temat tego ciasta.

BLUEBERRY COFFEE KARTA CAKE

1 pkg suchych drożdży
1 szklanka mleka w temperaturze 105 do 115 stopni
2 łyżki cukru
1/2 łyżeczki soli
2 żółtka
2 1/2 do 3 filiżanki mąki
1/3 kostki masła, zmiękczona

GLAZE:

1 jajko, bici
3 szklanki świeże całe jagody
1/2 szklanki cukru

W miski, dodać drożdże z mlekiem. Wymieszać z cukrem i solą. Ustaw mieszaninę odstawić na 5 minut

Po 5 minutach wymieszać żółtka i 1 1/2 szklanki mąki do mieszaniny drożdży.; pokonać dobrze. Wymieszać z zmiękczonego masła. Zastrzegamy 1/2 filiżanki pozostałą mąką. Zacznij dodając drugą mąkę, mieszając, aż mieszanina tworzy twarde ciasto.

Część posypać mąką zarezerwowanej na pokładzie ciasta. Włącz ciasto na planszy i wyrabiać przez 10 minut lub do momentu, gładka i satynowa. Umieścić w czystej miski i pokrywy. Niech powstanie w ciepłym miejscu, aż podwoi objętość, około 1 godziny.

Rozwałkować 3/4 ciasta dopasować patelni jelly-rolkowy, tworząc grzbiet wokół krawędzi. Posmarować ciasto z jaj wymienionych w składniki glazury. Wlać jagody równomiernie na cieście; posypać cukrem.

Rozwałkować pozostałą czwartą ciasto na paski o grubości ołówka. Na krzyż paskami ciągu jagody. Posmarować ciasto pozostałego jajka. Niech powstanie jeszcze przez 15 do 20 minut. Piec w temperaturze 400 stopni przez 20 minut, aż ciasto jest złoty kolor. Pokroić na kwadraty i podawać na ciepło.

Enjoy!

Advertisements