Uncategorized

Historia Produkty Saeco i Spółki

Historia Produkty Saeco i Spółki

Ta historia to nie tylko firmy, ale o szwajcarskiego inżyniera, który miał wizję. W 1976 roku Sergio Zappella założona GSL, firma produkuje ekspresy do kawy do użytku domowego wykonany głównie na rzecz osób trzecich.

Pięć lat później, Sergio i Artur SCHMED, szwajcarski inżynier stworzył Saeco S.r.l. z siedzibą w Gaggio Montano w prowincji Bolonia. Postanowili prowadzić swoją działalność pod marką zastrzeżonej i poświęciła wiele czasu i środków na doskonalenie technologii. Rezultatem była produkcja pierwszej pełni automatyczny ekspres do kawy espresso w roku 1985. Ta innowacja szybko stał się wielkim sukcesem na rynku ze względu na jego szerokie implikacje dla wypełniania pustki popytu konsumpcyjnego. W następnym roku, Sergio Zappella Giovanni Zaccanti założona COSMEC S.p.A .; SpA, tak samo jak Inc., w konkretnym celu produkcji części maszyn do kawy i ostatecznie skłoniły Grupę przynieść całą produkcję w domu

W 1986 roku wprowadzono ulepszenia do zarządzania i kontroli sieci sprzedaży. ekspansji międzynarodowej. Od 1989-1993, COSMEC zainaugurował produkcję różnych ekspresów do kawy i zautomatyzowane sprzedających.

W latach 1995 i 1996, Saeco rozpoczęła wprowadzanie na rynek swój “klimat”, a produkty “pary”. W październiku 1999 roku, na globalnej reorganizacji COSMEC zmieniła nazwę na Międzynarodową Grupę Saeco i przyjął rolę spółki holdingowej. W grudniu 1999 roku Grupa nabyła kontrolę Gaggia SpA w USThe nabycia Gaggia, historyczną marką w sektorze profesjonalnego ekspresy do kawy, pozwolił Saeco, aby wzmocnić swoją pozycję w tym segmencie rynku, a dodatkowo zwiększyć swoją zdolność sprzedaży.

w 2009 Saeco była europejskim liderem w automatycznych ekspresów do kawy produkcji z udziałem w rynku 30%. Saeco jako firma projektowane, produkowane i dystrybuowane automatyczny, ręczny i kapsułki ekspresów do kawy do użytku domowego i profesjonalnego, zarówno pod własnymi markami, Saeco i Gaggia, lub na rzecz osób trzecich marek, producentów OEM i Lavazza. Saeco również produkowane napojów i przekąsek automatów. Saeco, z siedzibą w Gaggio Montano, Bolonia, Włochy, miał około 1400 pracowników. W marcu, zamknęli drzwi z szacowanych sprzedaży 318 milionów euro.

w 25 maja 2009 Royal Philips Electronics z Holandia, notowane na czterech giełdach, ogłosiła, że ​​osiągnęła wiążącą umowę nabycia Saeco International Group SpA, włoski na bazie wiodącej ekspres ekspres do kawy, który jest kontrolowany przez PAI Partners, którzy mają dogłębną wiedzę swoich rynkach docelowych.

Dziś jest prezesem Sergio Zappella Giovanni Zaccanti jest wiceprezes i Arthur SCHMED są dyrektorzy w Komitecie Wykonawczym Saeco International Group, która jest częścią Philips Saeco. Dzisiaj, Philips Saeco nadal sprzedawać wysokiej jakości maszyn Saeco espresso, ekspresy do kawy oraz urządzenia dodatkowe.

Advertisements